-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мультиметр
Тендер Prozorro UA-2025-05-15-012392-a
Торги не відбулися
10 518.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 52.59 UAH
мін. крок: 0.5% або 52.59 UAH
Номер:
4137c4386ebb4bf7a09b44aa40a9a6fb
Внутрішній номер закупівлі:
25317641
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-15-012392-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Альона Кожина +380671621506 a.kozhyna@naftogazteplo.com.ua http://www.naftogazteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
10 518.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.05.2025 16:50 - 20.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.05.2025 16:50 - 23.05.2025 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 518.00 Мультиметр