• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Деревоподрібнююча машина DP 660 Т (кутова)

Завершена

345 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 59cff15c8f574488bee77a969a7829ae
Внутрішній номер закупівлі: 25299074
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-05-14-008124-a   
Замовник: Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва
Контактна особа: Білань Сергій Вікторович 380444533314 uzn28@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Замовником КП УЗН Шевченківського району було оголошено закупівлю: код 34390000-7 за ДК 021:2015 «Приладдя до тракторів» (Деревоподрібнююча машина DP 660 Т (кутова)) або еквівалент (номер закупівлі UA-2025-04-16-007375-a). Дану закупівлю було відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах.
Очікувана вартість: 345 000.00 UAH з ПДВ
Додаткова ознака: Українська Визвольна Війна

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревоподрібнююча машина DP 660 Т (кутова)
Код ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторів
Кількість 1 штука
Період постачання до 27.06.2025
Місце постачання 04050, Україна, м. Київ, провулок Бабин Яр, 6. На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ " О Л Н О В А "
Ціна пропозиції 345 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.05.2025 14:10
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: ffa2b2f3834540e9b0c8eb9f31cde870
Ідентифікатор договору: UA-2025-05-14-008124-a-c1
Постачальник: ТОВ " О Л Н О В А "
Номер договору: 18-25-ПД
Сума договору: 345 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 287 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.05.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 14.05.2025 11:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір № 18-25-ПД.pdf
pdf
ОБГРУНТУВАННЯ.pdf
p7s
sign.p7s