-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Плити перекриття
Тендер Prozorro UA-2025-05-14-006793-a
Торги не відбулися
43 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 216.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 216.00 UAH
Номер:
55f0aeae961b46f58f9ceec3014c4734
Внутрішній номер закупівлі:
25297743
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-14-006793-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ЗАПОРІЖГАЗ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03345716
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вулиця Заводська, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Дащенко Лариса 380676100937 l.dashchenko@zp.naftogaz.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
43 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.05.2025 13:17 - 19.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.05.2025 13:17 - 22.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴43 200.00 Плити перекриття