-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Полотно неткане холстопрошивне ширина 140 см (ДК 021-2015 – 19210000-1- Натуральні тканини)
Тендер Prozorro UA-2025-05-14-002264-a
Завершена
19 120.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 95.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 95.60 UAH
Номер:
92251815618d4a12972dc0e07202c292
Внутрішній номер закупівлі:
25293063
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-14-002264-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ВІННИЦЯТРАНСПРИЛАД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081242
-
Адреса:
21100, Україна, Вінницька область, Вінниця, ПЛОЩА ПРИВОКЗАЛЬНА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анохін Олександр 380432632257 vn.transpribor@ukr.net http://www.vtranspribor.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
19210000-1 Натуральні тканиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
19 120.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.05.2025 10:13 - 19.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.05.2025 10:13 - 22.05.2025 12:00
Аукціон:
23.05.2025 15:34 - 23.05.2025 15:57
Період кваліфікації:
23.05.2025 15:57 - 27.05.2025 07:16
Період завантаження договору:
02.06.2025 00:00 - 12.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴19 120.00 Полотно неткане холстопрошивне ширина 140 см (ДК 021-2015 – 19210000-1- Натуральні тканини)