• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів Сitroёn C-Elysee – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Торги не відбулися

46 980.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 235.00 UAH
Номер: 34631f39025f4f5d808ab23c116031d6
Внутрішній номер закупівлі: 25279154
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-05-13-003186-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЮ ЗА БЛАГОУСТРОЄМ МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Inna Busyreva +380567319734 dp.blago@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 46 980.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.05.2025 10:42 - 18.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 13.05.2025 10:42 - 21.05.2025 00:00
Період кваліфікації: 21.05.2025 00:00 - 26.05.2025 11:33

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴46 980.00 Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів Сitroёn C-Elysee – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника