-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
вугілля кам'яне
Тендер Prozorro UA-2018-09-21-000137-c
Завершена
579 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 792.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 792.00 UAH
Номер:
8d134b9cb4244f3ca0419498a47ae15c
Внутрішній номер закупівлі:
2527736
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-21-000137-c
Замовник:
Управління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту виконавчих органів Маразліївської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40424663
-
Адреса:
67760, Україна, Одеська область, Маразліївка, Вул. Шкільна, 76 с. Маразліївка, Білгород - Дністровський район, Одеська область
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сунцова Ірина Миколаївна +380484960892 maraz.osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
579 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 792.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
15 000.00 UAH
Період уточнення:
21.09.2018 09:16 - 01.10.2018 09:20
Період прийому пропозицій:
21.09.2018 09:16 - 11.10.2018 09:20
Аукціон:
12.10.2018 12:07 - 12.10.2018 12:28
Період кваліфікації:
12.10.2018 12:28 - 19.10.2018 14:21
Період завантаження договору:
12.10.2018 12:28 - 01.11.2018 12:28
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам'яне
Кількість
80 тонни
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
67760, Україна, Одеська область, с. Маразліївка, с. Маразліївка вул. Шкільна,76
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ "ВО "ОБЛПАЛИВО"
Оскарження: 12.10.2018 12:28 - 29.10.2018 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30514975
-
Контактна особа:
Лукянов Олександр Степанович +380487868293 otpzdc@ukr.net
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Чорноморського козацтва 70/1
Оскарження: 12.10.2018 12:28 - 29.10.2018 23:00
Початкова пропозиція
574 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
566 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.10.2018 14:21
Документи
89
Скарги
0
ТОВ "ТОП ЕНЕРГОТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41750087
-
Контактна особа:
Суховій Людмила Василівна +380989952414 topenergotrade@gmail.com
-
Адреса:
65114, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул. Люстдорфська дорога, будинок 140, корпус А/2, офіс 4
Початкова пропозиція
579 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
573 408.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
45
Скарги
0
Контракти
Номер:
c94d8a2c249b4451a5eabbf502c90797
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-21-000137-c-b1
Постачальник:
ПрАТ "ВО "ОБЛПАЛИВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30514975
-
Контактна особа:
Лукянов Олександр Степанович +380487868293 otpzdc@ukr.net
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Чорноморського козацтва 70/1
Номер договору:
226
Сума договору:
566 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.11.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
01.11.2018 00:00
Статус:
Підписаний