-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:32230000-4 апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм, модульний ретранслятор для FPV - 1 шт
Тендер Prozorro UA-2025-05-12-010978-a
Завершена
30 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b9ee8fdcd4c541b4bb4e925400a7466d
Внутрішній номер закупівлі:
25272231
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-12-010978-a
Замовник:
Управління регіонального розвитку Збаразької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43935242
-
Адреса:
47302, Україна, Тернопільська область, Збаразький р-н, місто Збараж, Майдан Франка будинок 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ганна Федак +380976169668 annafedak@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Закупівля здійснюється без використання електронної системи оскільки закупівля за ідентифікатором UA-2025-04-10-012957-а з застосуванням відкритих торгів не відбулась через відсутність учасників.
Очікувана вартість:
30 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Модульний ретранслятор для FPV
Кількість
1 штука
Період постачання
до 12.05.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Нанівська Юлія Олександрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3638508128
-
Адреса:
08421, Україна, Київська область, Бориспільський р-н село Студеники вулиця Діагональна будинок 37
Ціна пропозиції
30 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.05.2025 15:38
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2fa8b5835bd64f83a1d66b335f672bb9
Ідентифікатор договору:
UA-2025-05-12-010978-a-b1
Постачальник:
Нанівська Юлія Олександрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3638508128
-
Адреса:
08421, Україна, Київська область, Бориспільський р-н село Студеники вулиця Діагональна будинок 37
Номер договору:
24
Сума договору:
30 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
30 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Модульний ретранслятор для FPV : 30 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.05.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
12.05.2025 15:36
Статус:
Виконаний