• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комплект обладнання для кабінету фізики

Місцезнаходження замовника: Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Водопровідна, 9А.. Категорія замовника - юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.Усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо учасник торгів не є резидентом України, він може подавати свою пропозицію іноземною мовою та надати переклад українською, завірений нотаріально. Код ДК 021:2015:39160000-1 Шкільні меблі. Закупівля здійснюється на дотримання Рамкової угоди між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility, ратифікованої Законом України від 06 червня 2024 року № 3786-IX. Всі умови та вимоги закупівлі, а також відповідні фінансові механізми, регулюються положеннями цієї угоди, яка спрямована на підтримку України. Фінансування здійснюється відповідно до наступних бюджетних програм: За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (70% фінансування – 386970,50 грн) КПКВ 0611184 – «Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа”», за рахунок коштів місцевого бюджету (співфінансування) (30% фінансування – 165844,50 грн) КПКВ 0611183 – «Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проекту “Нова українська школа”»

Торги відмінено

552 815.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 764.08 UAH
Номер: 6c1e7daf402d4aeaaa76967384a94688
Внутрішній номер закупівлі: 25259559
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-05-09-012702-a   
Замовник: Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ліцей № 10 Хмельницької міської ради"
Контактна особа: Боровщук Наталія Романівна +380382764890 10nvkkhm@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 552 815.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.05.2025 17:21 - 14.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 09.05.2025 17:21 - 17.05.2025 07:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: fab70d5d80f64ac08926ecb437eaf0b0
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Уповноважена особа вирішила відмінити тендер (ідентифікатор закупівлі UA-2025-05-09-012702-a) по предмету закупівлі «код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі (Комплект обладнання для кабінету фізики) з підстави, що передбачена пп.2 п.50 Особливостей, - неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, а саме: не вірно зазначені технічні характеритистики.
Період оскарження: 12.05.2025 11:52 - 23.05.2025 00:00
Дата опублікування: 12.05.2025 11:52
Дата виконання: 23.05.2025 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴552 815.00 Комплект обладнання для кабінету фізики