-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Підшипники
Тендер Prozorro UA-2018-08-26-000005-b
Торги відмінено
2 550 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 750.00 UAH
Номер:
364f595d440b42f2a74e2f7871f16f86
Внутрішній номер закупівлі:
2525045
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-26-000005-b
Замовник:
ПАТ Лисичанськвугілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, Лисичанськ, вул. Малиновського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Волик Віта Віталіївна +380669270035 tenderlu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44440000-6 ВальниціАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 550 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 750.00 UAH
Період уточнення:
26.08.2018 19:35 - 17.09.2018 19:40
Період прийому пропозицій:
26.08.2018 19:35 - 27.09.2018 19:40
Аукціон:
28.09.2018 13:32 - 28.09.2018 13:59
Період кваліфікації:
28.09.2018 13:59 - 04.10.2018 16:51
Період завантаження договору:
04.10.2018 16:45 - 24.10.2018 16:45
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підшипник 124
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 128
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 130
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 204
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 205
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 206
Кількість
400 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 211
Кількість
48 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 216
Кількість
24 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 222
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 305
Кількість
40 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 306
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 307
Кількість
400 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 309
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 310
Кількість
24 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 311
Кількість
24 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 312
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 314
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 316
Кількість
24 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 317
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 318
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 319
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 322
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 324
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 1608
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 2314
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 2317
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 2324
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 3520
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 3522
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 3524
Кількість
17 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 3526
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 3528
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 3612
Кількість
24 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 3614
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 3616
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 3618
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 3624
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 3626
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 3628
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 3640
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 4307
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 7310
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 7313
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 7314
Кількість
18 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 7518
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 7613
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 7614
Кількість
18 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 21315
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 23020
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 32322
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 42217
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 42219
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 42221
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 42317
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 42512
Кількість
18 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 46308
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 46312
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 180308
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 180312
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 2007140
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 3003134
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 22326С/W33
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 22322(3622)
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник QJ322N2
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник NU322
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник SL181852
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 23222C/W33
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник 23938 CC/W33
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник NU3952M/C9W33
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник NU2322EC
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник NKI50/35
Кількість
18 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Підшипник NJ2313 EC
Кількість
15 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Інформація про скасування
Номер:
e4901cd010304159bb03add933b8ca10
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Тендерним комітетом прийнято рішення про відміну торгів відповідно до ч.1 п.2 ст.31 «Закону про публічні закупівлі», а саме: неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань закупівель публічних .
Дата опублікування:
31.10.2018 16:21
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БВС-ГРУПП"
Оскарження: 28.09.2018 13:59 - 15.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40290140
-
Контактна особа:
Сергій Рудченко +380676565649 bvs.groupp.ltd@gmail.com
-
Адреса:
50046, Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, Всебратське-2, б 57
Оскарження: 28.09.2018 13:59 - 15.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 353 059.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 353 059.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.10.2018 16:45
Документи
54
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПIДПРИЄМСТВО "ПІДШИПНИКЗБУТ"
Оскарження: 04.10.2018 16:45 - 15.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
23602486
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ ПIДПРИЄМСТВО "ПІДШИПНИКЗБУТ" ckc@psb.dn.ua
-
Адреса:
Україна, Донецька обл., Маріуполь, 87515,Донецька обл., Україна, Жовтневий р-н, м.Маріуполь, вул.Італійська, буд.116А
Оскарження: 04.10.2018 16:45 - 15.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
2 446 587.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 433 837.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.10.2018 16:51
Документи
34
Скарги
1
ТОВ УКРАЇНСЬКА ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ МЕТАЛ-МЕЙК
×
-
Код ЄДРПОУ:
39939419
-
Контактна особа:
Остапчук Віталій Едуардович +380444637787 metal-make@ukr.net
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, Івана Кудрі, 37-а, нежиле приміщення №2
Початкова пропозиція
2 549 204.98 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 549 204.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
7573f3e02a6944d5a9e0452c4b993fa4
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-26-000005-b-a1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПIДПРИЄМСТВО "ПІДШИПНИКЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23602486
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ ПIДПРИЄМСТВО "ПІДШИПНИКЗБУТ" ckc@psb.dn.ua
-
Адреса:
Україна, Донецька обл., Маріуполь, 87515,Донецька обл., Україна, Жовтневий р-н, м.Маріуполь, вул.Італійська, буд.116А
Сума договору:
2 433 837.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації