-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Хімічні реактиви
Тендер Prozorro UA-2025-05-08-007230-a
Завершена
80 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 800.00 UAH
Номер:
8130d6ae612d4d43aceabcf7d77a958f
Внутрішній номер закупівлі:
25239325
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-08-007230-a
Замовник:
Миколаївський обласний центр з гідрометеорології
×
-
Код ЄДРПОУ:
20916793
-
Адреса:
54030, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Обсерваторна, № 1, м. Миколаїв, 54030
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Крашинський Андрій Сергійович +380512472292 a.krashynskyi@meteo.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24900000-3 Чисті хімічні речовини та різноманітна хімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
80 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.05.2025 13:50 - 25.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.05.2025 13:50 - 28.05.2025 12:00
Аукціон:
29.05.2025 15:35 - 29.05.2025 15:58
Період кваліфікації:
29.05.2025 15:58 - 30.05.2025 14:51
Період завантаження договору:
05.06.2025 00:00 - 15.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴80 000.00 Хімічні реактиви