-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
FPV-дрони
Тендер Prozorro UA-2025-05-07-010955-a
Торги не відбулися
3 300 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 500.00 UAH
Номер:
85be5cacf21e4824a331710ec9044b4f
Внутрішній номер закупівлі:
25228512
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-07-010955-a
Замовник:
Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04055009
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петрашевська Ганна Василівна 380979200069 bcza@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 300 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.05.2025 15:59 - 12.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.05.2025 15:59 - 15.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 300 000.00 FPV-дрони