• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо покращеної якості)»

Завершена

47 460.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 237.30 UAH
Номер: d31c800c0c824c0698ac1df3aae5de00
Внутрішній номер закупівлі: 25214259
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-05-06-011873-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ.ЮРІЯ ДРОГОБИЧА"
Контактна особа: Галина Мариняк +380677313334 drogobychteatr84@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 47 460.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.05.2025 15:50 - 11.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 06.05.2025 15:50 - 14.05.2025 00:00
Період кваліфікації: 14.05.2025 00:00 - 19.05.2025 17:15
Період завантаження договору: 25.05.2025 00:00 - 04.06.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴47 460.00 «ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо покращеної якості)»