-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіно лугове різнотрав’я (код за ЄЗС ДК 021:2015 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва)
Тендер Prozorro UA-2025-05-06-002471-a
Завершена
612 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
3d1643c6fbbe476b97a929b2dd71e0ff
Внутрішній номер закупівлі:
25204621
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-06-002471-a
Замовник:
Менський зоологічний парк загальнодержавного значення
×
-
Код ЄДРПОУ:
05530010
-
Адреса:
15600, Україна, Чернігівська область, Мена, вул. Чернігівський шлях, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сипченко Тетяна Федорівна +380464421052 zoomena@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-03-26-011191-a
Очікувана вартість:
612 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сіно лугове різнотрав’я
Кількість
120000 кілограм
Період постачання
до 31.10.2025
Місце постачання
15600, Україна, Чернігівська область, м. Мена, вул. Чернігівський шлях, 32
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Деревенко Богдан Трохимович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3114222119
-
Контактна особа:
Деревенко Богдан Трохимович 0678842618
-
Адреса:
02232, Україна, Київська область, м. Київ, вул. М. Закревського, 63 кім.7
Ціна пропозиції
612 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.05.2025 10:32
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9a458f5bc05e4179843e9827cf667b9d
Ідентифікатор договору:
UA-2025-05-06-002471-a-a1
Постачальник:
ФОП Деревенко Богдан Трохимович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3114222119
-
Адреса:
02232, Україна, Київська область, м. Київ, вул. М. Закревського, 63 кім.7
Номер договору:
47-25
Сума договору:
612 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.04.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
28.04.2025 00:00
Статус:
Підписаний