-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
брус з хвойних порід дерева 40х50х2000 оброблений та відшліфований строганий з завальцьованими кутами (ДК 021:2015:03411000-4 - Деревина хвойних порід); дошка з хвойних порід дерева 40х220х2000 оброблена та відшліфована з завальцьованими кутами, пофарбована в червоний колір в 2 шари (ДК 021:2015:03411000-4 - Деревина хвойних порід); дошка з хвойних порід дерева 30х80х450 оброблена та відшліфована з завальцьованими кутами, пофарбована в червоний колір в 2 шари (ДК 021:2015:03411000-4 - Деревина хвойних порід); дошка з хвойних порід дерева 40х150х2000 оброблена та відшліфована з завальцьованими кутами, пофарбована в 2 шари червоним кольором (ДК 021:2015:03411000-4 - Деревина хвойних порід); дошка з хвойних порід дерева 40х150х2000 оброблена та відшліфована з завальцьованими кутами, пофарбована в 2 шари зеленим кольором (ДК 021:2015:03411000-4 - Деревина хвойних порід); дошка з хвойних порід дерева 40х150х2000 оброблена та відшліфована з завальцьованими кутами, пофарбована в 2 шари синім кольором (ДК 021:2015:03411000-4 - Деревина хвойних порід); дошка з хвойних порід дерева 40х150х2000 оброблена та відшліфована з завальцьованими кутами, пофарбована в 2 шари жовтим кольором (ДК 021:2015:03411000-4 - Деревина хвойних порід); дошка з хвойних порід дерева 40х100х1000 оброблена та відшліфована з завальцьованими кутами, пофарбована в 2 шари червоним кольором (ДК 021:2015:03411000-4 - Деревина хвойних порід); дошка з хвойних порід дерева 40х100х1000 оброблена та відшліфована з завальцьованими кутами, пофарбована в 2 шари зеленим кольором (ДК 021:2015:03411000-4 - Деревина хвойних порід); дошка з хвойних порід дерева 40х100х1000 оброблена та відшліфована з завальцьованими кутами, пофарбована в 2 шари синім кольором (ДК 021:2015:03411000-4 - Деревина хвойних порід), дошка з хвойних порід дерева 40х100х1000 оброблена та відшліфована з завальцьованими кутами, пофарбована в 2 шари жовтим кольором (ДК 021:2015:03411000-4 - Деревина хвойних порід)
Тендер Prozorro UA-2025-05-05-014098-a
Торги не відбулися
900 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 000.00 UAH
Номер:
abadeb67d9784d1a9293c92edfeed8b0
Внутрішній номер закупівлі:
25201840
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-05-014098-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" М.ХАРКОВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32444596
-
Адреса:
61161, Україна, Харківська область, місто Харків, вул. Ковалівська, буд. 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Самусь +380992513972 kp_blagoustriytender@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
900 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.05.2025 18:53 - 10.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
05.05.2025 18:53 - 13.05.2025 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴900 000.00 брус з хвойних порід дерева 40х50х2000 оброблений та відшліфований строганий з завальцьованими кутами (ДК 021:2015:03411000-4 - Деревина хвойних порід); дошка з хвойних порід дерева 40х220х2000 оброблена та відшліфована з завальцьованими кутами, пофарбована в червоний колір в 2 шари (ДК 021:2015:03411000-4 - Деревина хвойних порід); дошка з хвойних порід дерева 30х80х450 оброблена та відшліфована з завальцьованими кутами, пофарбована в червоний колір в 2 шари (ДК 021:2015:03411000-4 - Деревина хвойних порід); дошка з хвойних порід дерева 40х150х2000 оброблена та відшліфована з завальцьованими кутами, пофарбована в 2 шари червоним кольором (ДК 021:2015:03411000-4 - Деревина хвойних порід); дошка з хвойних порід дерева 40х150х2000 оброблена та відшліфована з завальцьованими кутами, пофарбована в 2 шари зеленим кольором (ДК 021:2015:03411000-4 - Деревина хвойних порід); дошка з хвойних порід дерева 40х150х2000 оброблена та відшліфована з завальцьованими кутами, пофарбована в 2 шари синім кольором (ДК 021:2015:03411000-4 - Деревина хвойних порід); дошка з хвойних порід дерева 40х150х2000 оброблена та відшліфована з завальцьованими кутами, пофарбована в 2 шари жовтим кольором (ДК 021:2015:03411000-4 - Деревина хвойних порід); дошка з хвойних порід дерева 40х100х1000 оброблена та відшліфована з завальцьованими кутами, пофарбована в 2 шари червоним кольором (ДК 021:2015:03411000-4 - Деревина хвойних порід); дошка з хвойних порід дерева 40х100х1000 оброблена та відшліфована з завальцьованими кутами, пофарбована в 2 шари зеленим кольором (ДК 021:2015:03411000-4 - Деревина хвойних порід); дошка з хвойних порід дерева 40х100х1000 оброблена та відшліфована з завальцьованими кутами, пофарбована в 2 шари синім кольором (ДК 021:2015:03411000-4 - Деревина хвойних порід), дошка з хвойних порід дерева 40х100х1000 оброблена та відшліфована з завальцьованими кутами, пофарбована в 2 шари жовтим кольором (ДК 021:2015:03411000-4 - Деревина хвойних порід)