-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95
Тендер Prozorro UA-2025-05-05-006299-a
Завершена
112 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
015675ca025b4621ba9473f28b303e98
Внутрішній номер закупівлі:
25194013
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-05-006299-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "СОКИРЯНСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 67)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08565026
-
Адреса:
60200, Україна, Чернівецька область, м. Сокиряни, пров. Покровського, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Іванічек +380976536914 ivanichek45@ukr.net http://www.kvs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
ідентифікатор закупівлі яка не відбулась згідно ЗВІТУ про результати проведення процедури закупівлі UA-2025-04-21-005357-а;
Очікувана вартість:
112 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95, паливо за кодом ДК 021:2015 : 09130000-9 нафта і дистилянти
Кількість
2000 літр
Період постачання
05.05.2025 - 31.12.2025
Місце постачання
60200, Україна, Чернівецька область, місто Сокиряни, провулок Покровський, 8
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНА ФІРМА "БАЙПАС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25077877
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці(з), вул.Лесина Василя будинок 4
Ціна пропозиції
112 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.05.2025 12:43
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e366979275b74f80be6e9d8bd366dbf6
Ідентифікатор договору:
UA-2025-05-05-006299-a-a1
Постачальник:
ПРИВАТНА ФІРМА "БАЙПАС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25077877
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці(з), вул.Лесина Василя будинок 4
Номер договору:
К-8
Сума договору:
112 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
93 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.05.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
05.05.2025 12:34
Статус:
Підписаний