-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилювання Ваги кранові електронні (Північне ТУОМ)
Тендер Prozorro UA-2025-05-05-006045-a
Інформація, що вимагається пунктами 8, 9 частини 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», не зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, міститься у тендерній документації.
Торги не відбулися
19 223.25
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 192.23 UAH
мін. крок: 1% або 192.23 UAH
Номер:
e6bf1058ff9243edb53745b6c314db04
Внутрішній номер закупівлі:
25193836
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-05-006045-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ткачук Ольга Юріївна 380612583523 TKACHUK.OU@UA.ENERGY https://ua.energy/
Класифікатор ДК 021:2015:
42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилюванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
19 223.25 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.05.2025 12:30 - 11.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
05.05.2025 12:30 - 14.05.2025 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴19 223.25 42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилювання Ваги кранові електронні (Північне ТУОМ)