-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015- код- 03450000-9- Розсадницька продукція (Дерева)
Тендер Prozorro UA-2018-10-26-002691-c
Торги відмінено
4 266 393.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 21 331.97 UAH
мін. крок: 0.5% або 21 331.97 UAH
Номер:
443104e42e1945588d9f5d61d7750fc5
Внутрішній номер закупівлі:
2517789
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-26-002691-c
Замовник:
Київське комунальне об’єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362123
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, вул Кудрявська 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дарморос Олена Олексіївна +380442723536 kievzelenbudtender@gmail.com http://kievzelenbud.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03450000-9 Розсадницька продукціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
4 266 393.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
21 331.97 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
21 331.97 UAH
Період уточнення:
26.10.2018 20:05 - 02.11.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
26.10.2018 20:05 - 12.11.2018 18:00
Аукціон:
з 13.11.2018 13:29
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015- код- 03450000-9- Розсадницька продукція (Дерева)
Кількість
1218 штуки
Період постачання
01.12.2018 - 31.12.2018
Інформація про скасування
Номер:
f017343883d140509495d772af3ed0d7
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель
Дата опублікування:
29.10.2018 18:49
Статус:
Виконано