-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комутатор, інтерфейсний модуль
Тендер Prozorro UA-2025-05-02-001169-a
Завершена
793 193.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 931.93 UAH
мін. крок: 1% або 7 931.93 UAH
Номер:
784b025245df40f0952a0d3f5c2a2264
Внутрішній номер закупівлі:
25174536
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-02-001169-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Приходько Ірина Сергіївна 380442076757 prykhodko.is@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
793 193.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.05.2025 09:25 - 09.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.05.2025 09:25 - 12.05.2025 10:00
Період кваліфікації:
12.05.2025 10:00 - 13.05.2025 13:49
Період завантаження договору:
19.05.2025 00:00 - 29.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴793 193.20 Комутатор, інтерфейсний модуль