-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Потенціостат/гальваностат з вбудованим модулем імпедансу
Тендер Prozorro UA-2025-05-01-011876-a
Завершена
1 367 892.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 13 678.92 UAH
мін. крок: 1% або 13 678.92 UAH
Номер:
0a06d9e4b02d4f299b5a366a883084b9
Внутрішній номер закупівлі:
25171315
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-01-011876-a
Замовник:
НУ "Львівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071010
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. С. Бандери,12, корпус 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василишин Христина Теодорівна 380977112859 Khrystyna.T.Vasylyshyn@lpnu.ua http://www.lp.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 367 892.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.05.2025 16:11 - 06.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.05.2025 16:11 - 09.05.2025 17:00
Період кваліфікації:
09.05.2025 17:00 - 14.05.2025 14:21
Період завантаження договору:
20.05.2025 00:00 - 30.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 367 892.00 Потенціостат/гальваностат з вбудованим модулем імпедансу