-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 015:2015: 24820000-1 Бланки (картки медичні амбулаторного хворого)
Тендер Prozorro UA-2025-04-30-004234-a
Завершена
99 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
e2288494af5f449c8fd89591ec152d6e
Внутрішній номер закупівлі:
25151934
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-30-004234-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНА ДИТЯЧА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЛІКАРНЯ "ОХМАТДИТ" МОЗ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994089
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА, будинок 28/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковтун Тетяна Василівна 380442398737 tetianatender1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
22820000-4 БланкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Закупівля здійснюється для задоволення потреби протягом 2025 року відповідно Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. № 922-VІIІ (далі – Закон), Постанови Кабінету Міністрів України № 1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» із змінами (далі – Постанова). Відповідно до пункту 11 Постанови КМУ 1178 для здійснення закупівель послуг вартість яких є меншою 100 тис.
Очікувана вартість:
99 900.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Медична карта амбулаторного хворого ф.025/0, Україна
Кількість
19600 штука
Період постачання
30.04.2025 - 31.12.2025
Медична карта амбулаторного хворого А5 , Україна
Кількість
3000 штука
Період постачання
30.04.2025 - 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Тонар"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13679269
-
Контактна особа:
Сергій СЛОБОДЯНЮК 380503345434
-
Адреса:
03037, Україна, Київська область, Київ, проспект Валерія Лобановського, 5А
Ціна пропозиції
99 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.04.2025 11:56
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
38b14ec8fefd4701979531ea4daa4723
Ідентифікатор договору:
UA-2025-04-30-004234-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Тонар"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13679269
-
Адреса:
03037, Україна, Київська область, Київ, проспект Валерія Лобановського, 5А
Номер договору:
77
Сума договору:
99 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
83 250.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Медична карта амбулаторного хворого ф.025/0, Україна
: 3.75000 UAH без ПДВ
Медична карта амбулаторного хворого А5 , Україна : 3.25000 UAH без ПДВ
Медична карта амбулаторного хворого А5 , Україна : 3.25000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.04.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
30.04.2025 00:00
Статус:
Виконаний