-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2025-04-30-002706-a
Торги не відбулися
85 263.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 426.32 UAH
мін. крок: 0.5% або 426.32 UAH
Номер:
701f51c648294f6e8b752a4f20e31973
Внутрішній номер закупівлі:
25150477
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-30-002706-a
Замовник:
Західно-Донбаський професійний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541355
-
Адреса:
51413, Україна, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Промислова, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анастасія Шихалєєва +380990603952 zdpl2015@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
85 263.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.04.2025 10:52 - 05.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
30.04.2025 10:52 - 08.05.2025 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴85 263.00 Природний газ