• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування транспортного засобу: 1. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10MO заводський №602172; 2. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10 МО заводський №602174; 3. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10 МО заводський №602171

Завершена

128 662.59 UAH з ПДВ
Номер: 8834de73419043a1b19a688f25bf30f2
Внутрішній номер закупівлі: 25148925
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-30-001213-a   
Замовник: ПІВНІЧНЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
Контактна особа: Базилевич Олена Вікторівна 380969425404 bazilevichlena15@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: тендер не відбувся № UA-2025-04-16-007659-a з підстави, що передбачена згідно пункту 51 Особливостей, а саме: неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно Постанови 1178.
Очікувана вартість: 128 662.59 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування транспортного засобу: 1. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10MO заводський №602172; 2. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10 МО заводський №602174; 3. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10 МО заводський №602171
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 3 послуга
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 34000, Україна, Рівненська область, смт Зарічне, вулиця Партизанська, будинок 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ «СУМІТЕК УКРАЇНА»
Ціна пропозиції 128 662.59 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.04.2025 09:44
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: e6f23918663e4abb9cfb7e94800bff3d
Ідентифікатор договору: UA-2025-04-30-001213-a-a1
Постачальник: ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ «СУМІТЕК УКРАЇНА»
Номер договору: KS-020\25
Сума договору: 128 662.59 UAH з ПДВ
Сума договору: 107 218.83 UAH без ПДВ
Період дії договору: 30.04.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 30.04.2025 09:00
Статус:
Виконаний
pdf
договір KS-020⁄25.pdf
p7s
sign.p7s