• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Холодильна машина TCAEY 107 /t ASP1( або еквівалент)

Завершена

407 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 070.00 UAH
Номер: 5feb70dd7f814305b6d66150a7e86bff
Внутрішній номер закупівлі: 25145068
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-29-010084-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Наталія Горбатова +380617698131 nabr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 407 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.04.2025 15:56 - 04.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 29.04.2025 15:56 - 07.05.2025 00:00
Період кваліфікації: 07.05.2025 00:00 - 07.05.2025 10:57
Період завантаження договору: 13.05.2025 00:00 - 23.05.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴407 000.00 Холодильна машина TCAEY 107 /t ASP1( або еквівалент)