• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Феромонні пастки

Торги не відбулися

178 312.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 891.56 UAH
Номер: f27d9e2b8fbd4aada35c1be160649889
Внутрішній номер закупівлі: 25137124
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-29-001848-a   
Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Оля Фацієвич +380966094857 prodslygba@ukr.net https://lvivdpss.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 178 312.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.04.2025 10:20 - 04.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 29.04.2025 10:20 - 07.05.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴178 312.00 Феромонні пастки