-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп"ютерна техніка
Тендер Prozorro UA-2018-10-01-000538-c
Завершена
40 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
fc0507e24cfa4c2f913247b4a190efe2
Внутрішній номер закупівлі:
2513386
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-01-000538-c
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Заставнівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
36752460
-
Адреса:
59400, Україна, Чернівецька область, місто Заставна, вулиця Незалежності, 88
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Проданюк Микола Володимирович +380993056626 zastavna.osvita@gmail.com http://zvo.cv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
cт. 35, п 4. Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, визначених у тендерній документації https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-08-27-000626-c https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-08-02-000508-a
Очікувана вартість:
40 800.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комп"ютерна техніка
Кількість
1 лот
Період постачання
до 31.10.2018
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "БОДНАР СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ"
Оскарження: 01.10.2018 11:30 - 12.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3350412895
-
Контактна особа:
БОДНАР СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ 380958988003 serhiy.bodnar@gmail.com
-
Адреса:
59333, Україна, Чернівецька область, Реваківці, Кіцманський р-н, c. Реваківці вул. Молодіжна буд. 41
Оскарження: 01.10.2018 11:30 - 12.10.2018 00:00
Ціна пропозиції
40 800.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.10.2018 11:32
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
f7e55dd8c1984d9991d6c9124b599d0f
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-01-000538-c-a1
Постачальник:
ФОП "БОДНАР СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3350412895
-
Контактна особа:
БОДНАР СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ 380958988003 serhiy.bodnar@gmail.com
-
Адреса:
59333, Україна, Чернівецька область, Реваківці, Кіцманський р-н, c. Реваківці вул. Молодіжна буд. 41
Номер договору:
216
Сума договору:
40 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.10.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
26.10.2018 00:00
Статус:
Підписаний