-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 03410000-7- Деревина (Дрова паливні)
Тендер Prozorro UA-2025-04-28-004732-a
Тендерну документацію (далі – ТД) розроблено відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року № 922-VIII, із змінами (далі – Закон), з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” (зі змінами) (далі - Особливості). Терміни, які вживаються в цій ТД, вживаються у значеннях, наведених у Законі з урахуванням Особливостей.
Торги не відбулися
821 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 108.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 108.50 UAH
Номер:
ca605c0f59f342ba832096d653b75aab
Внутрішній номер закупівлі:
25127547
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-28-004732-a
Замовник:
Степангородський ліцей Володимирецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22552906
-
Адреса:
34314, Україна, Рівненська область, Вараський район, село Степангород,, вул. Шевченка Т., будинок 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кречко Максим Іванович +380978540165 stepangorod@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
821 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.04.2025 12:17 - 03.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.04.2025 12:17 - 06.05.2025 09:00
Період кваліфікації:
06.05.2025 09:00 - 09.05.2025 15:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴821 700.00 ДК 021:2015 – 03410000-7- Деревина (Дрова паливні)