-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт огорожі Ярунського ліцею Ярунської сільської ради за адресою: с. Ярунь, вул. Гірківська, 3 Звягельського району Житомирської області
Тендер Prozorro UA-2025-04-25-006121-a
Завершена
435 104.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 175.52 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 175.52 UAH
Номер:
8c923fa1925c4847b33cb055ada87fe1
Внутрішній номер закупівлі:
25116454
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-25-006121-a
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44023467
-
Адреса:
11762, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н, село Ярунь, вулиця Миру, буд. 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Яна Ващенко +380634764195 osvitayar2021@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
435 104.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.04.2025 12:53 - 12.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.04.2025 12:53 - 15.05.2025 12:47
Аукціон:
16.05.2025 15:34 - 16.05.2025 15:57
Період кваліфікації:
16.05.2025 15:57 - 09.06.2025 10:30
Період завантаження договору:
15.06.2025 00:00 - 25.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴435 104.00 Поточний ремонт огорожі Ярунського ліцею Ярунської сільської ради за адресою: с. Ярунь, вул. Гірківська, 3 Звягельського району Житомирської області