-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт міні футбольного поля (заміна штучного покриття) в ліцеї № 5 в м. Южноукраїнськ Вознесенського району Миколаївської області, згідно ДК 021:2015:45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Тендер Prozorro UA-2025-04-25-003545-a
Пропозиції надаються українською мовою
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 10 000.00 UAH
Номер:
8814d9709b4246b7af998250f2218d74
Внутрішній номер закупівлі:
25113951
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-25-003545-a
Замовник:
Управління будівництва та ремонтів Південноукраїнської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44354422
-
Адреса:
55001, Україна, Миколаївська область, Вознесенський район, місто Південноукраїнськ, вулиця Європейська, будинок 23, кабінет 87
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Алла Крук +380513655050 mega._alla@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.04.2025 11:10 - 02.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.04.2025 11:10 - 05.05.2025 00:00
Аукціон:
05.05.2025 14:44 - 05.05.2025 15:07
Період кваліфікації:
05.05.2025 15:07 - 12.05.2025 14:23
Період завантаження договору:
18.05.2025 00:00 - 28.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 000 000.00 Поточний ремонт міні футбольного поля (заміна штучного покриття) в ліцеї № 5 в м. Южноукраїнськ Вознесенського району Миколаївської області, згідно ДК 021:2015:45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь