• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кабель RG-213

Завершена

89 080.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 445.40 UAH
Номер: f47d46086cdf408aa1827dd44efbb6e4
Внутрішній номер закупівлі: 25112646
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-25-002387-a   
Замовник: Військова частина 1551
Контактна особа: Самбурський Сергій Вікторович 380443652429 AMazhara@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31330000-8 Коаксіальні кабеліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 89 080.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.04.2025 10:31 - 30.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 25.04.2025 10:31 - 03.05.2025 00:00
Період кваліфікації: 03.05.2025 00:00 - 03.05.2025 09:49
Період завантаження договору: 09.05.2025 00:00 - 19.05.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴89 080.00 Кабель RG-213