-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном (DJI Мавік 3Т)
Тендер Prozorro UA-2025-04-24-008103-a
Завершена
241 203.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 206.02 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 206.02 UAH
Номер:
7d70479619e14ea189fb26b92628abfc
Внутрішній номер закупівлі:
25105206
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-24-008103-a
Замовник:
МИГІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04376937
-
Адреса:
55223, Україна, Миколаївська область, с. Мигія, вул. Центральна, будинок 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Смашнюк Олена Іванівна 380680823553 smashnyuk69@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
241 203.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.04.2025 14:35 - 29.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.04.2025 14:35 - 02.05.2025 16:00
Період кваліфікації:
02.05.2025 16:00 - 06.05.2025 13:43
Період завантаження договору:
12.05.2025 00:00 - 22.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴241 203.00 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном (DJI Мавік 3Т)