-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Сплави
Тендер Prozorro UA-2025-04-24-000198-a
Завершена
1 007 317.43
UAH з ПДВ
Номер:
0462ccfb8c51445ba8f13ae749f42e45
Внутрішній номер закупівлі:
25097352
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-24-000198-a
Замовник:
ЦЕНТРАЛЬНА БАЗА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ І РЕМОНТУ БРОНЕТАНКОВОГО ОЗБРОЄННЯ, АВТОМОБІЛЬНОЇ ТА БРОНЕТАНКОВОЇ ТЕХНІКИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3076)
×
-
Код ЄДРПОУ:
45373095
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Гальченко Павло 380996529521 p.galchenko@ngu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
14620000-3 СплавиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
У зв'язку з тим, що спрощена закупівля (ідентифікаційний номер UA-2025-03-20-001773-a) не відбулась через відсутність учасників, закупівля здійснена на підставі п.9 КМУ №1275 від 11.11.2022 (зі змінами).
Очікувана вартість:
1 007 317.43 UAH з ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лист сталевий х/к 0,8 1250x2500, DC1
Кількість
1.335 тонна
Період постачання
до 20.07.2025
Місце постачання
Відповідно до документації
Лист сталевий г/к 2,0 мм 1250x2500, S235JR
Кількість
8.894 тонна
Період постачання
до 20.07.2025
Місце постачання
Відповідно до документації
Лист сталевий г/к 3,0 1250x2500, S235JR
Кількість
9.413 тонна
Період постачання
до 20.07.2025
Місце постачання
Відповідно до документації
Лист сталевий х/к 1,5мм 1250x2500, DC1
Кількість
3.522 тонна
Період постачання
до 20.07.2025
Місце постачання
Відповідно до документації
Лист сталевий 12мм 1500x6000, S235JR
Кількість
5.24 тонна
Період постачання
до 20.07.2025
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
1 007 317.43 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.04.2025 08:35
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
51fe21966934455b9b6a41067d527dc4
Ідентифікатор договору:
UA-2025-04-24-000198-a-c1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
№266/АБС/2025
Сума договору:
1 007 317.43 UAH з ПДВ
Сума договору:
839 431.19 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Лист сталевий х/к 0,8 1250x2500, DC1: 31 500.00000 UAH без ПДВ
Лист сталевий г/к 2,0 мм 1250x2500, S235JR: 29 100.00000 UAH без ПДВ
Лист сталевий г/к 3,0 1250x2500, S235JR: 29 100.00000 UAH без ПДВ
Лист сталевий х/к 1,5мм 1250x2500, DC1: 31 083.33100 UAH без ПДВ
Лист сталевий 12мм 1500x6000, S235JR: 29 612.50000 UAH без ПДВ
Лист сталевий г/к 2,0 мм 1250x2500, S235JR: 29 100.00000 UAH без ПДВ
Лист сталевий г/к 3,0 1250x2500, S235JR: 29 100.00000 UAH без ПДВ
Лист сталевий х/к 1,5мм 1250x2500, DC1: 31 083.33100 UAH без ПДВ
Лист сталевий 12мм 1500x6000, S235JR: 29 612.50000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.04.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
16.04.2025 10:00
Статус:
Підписаний