• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ

Торги не відбулися

2 233 890.60 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 169.45 UAH
Номер: 624de5e08b8f41febb63513322b30f14
Внутрішній номер закупівлі: 25092647
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-23-008680-a   
Замовник: МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "ОДЕСЬКИЙ"
Контактна особа: Євгенія Молчанова-Магла +380482349067 eugenia_mlchnv@ukr.net http://mrcodeskyi.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 233 890.60 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.04.2025 15:00 - 28.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 23.04.2025 15:00 - 01.05.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 233 890.60 Природний газ