• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Товар - код CPV 24950000-8 по ДК 021:2015 - Спеціалізована хімічна продукція (Мастило спеціальне), РПЗ: 9.11

Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками з технічних питань: З організаційних питань: Франко Юрій Аркадійович, e-mail: y_franko@sunpp.atom.gov.ua, тел.05136 4-21-77. З технічних питань: Фахівець: тел.05136 4-41-30. Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками-резидентами України, викладаються українською мовою. При цьому, документи, які викладені в оригіналі на іншій мові та надаються учасником у складі тендерної пропозиції, повинні мати переклад українською мовою, та завірені учасником. Тендерні пропозиції підготовлені учасниками-нерезидентами України можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати завірений переклад українською мовою, та завірені учасником. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень, ТУ (ТС) тощо.

Завершена

18 100.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 180.00 UAH
Номер: c3962c52dad8406e88b4300847dd79b3
Внутрішній номер закупівлі: 25091201
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-23-007087-a   
Замовник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Франко Юрій Аркадійович 380513642177 y_franko@sunpp.atom.gov.ua http://www.sunpp.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 18 100.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 23.04.2025 14:07 - 28.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 23.04.2025 14:07 - 01.05.2025 10:00
Період кваліфікації: 01.05.2025 10:00 - 20.05.2025 11:44
Період завантаження договору: 26.05.2025 00:00 - 05.06.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴18 100.00 Лот 1.