-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 24110000-8 Промислові гази ( Діоксид вуглецю (вуглекислота) газоподібний, балон 40 л)
Тендер Prozorro UA-2025-04-23-003207-a
Завершена
5 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
c5828c53834f4e7faa5ac6220d5abe07
Внутрішній номер закупівлі:
25087262
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-23-003207-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " БЕРДИЧІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БЕРДИЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992015
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, місто Бердичів, ВУЛИЦЯ ЗДОРОВ'Я, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Чепюк +380987185978 masha78257@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24110000-8 Промислові газиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-04-11-003336-a
Очікувана вартість:
5 700.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Діоксид вуглецю (вуглекислота) газоподібний, балон 40 л
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Вінгаз-Сервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
4178637
-
Контактна особа:
0432556033
-
Адреса:
21034, Україна, Вінницька область, м.Вінниця, вул.Гетьмана Мазепи, 7-А
Ціна пропозиції
5 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.04.2025 11:01
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7bbcb42a3d4746519ab3ae192aee6601
Ідентифікатор договору:
UA-2025-04-23-003207-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Вінгаз-Сервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
4178637
-
Адреса:
21034, Україна, Вінницька область, м.Вінниця, вул.Гетьмана Мазепи, 7-А
Номер договору:
279-25
Сума договору:
2 280.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 900.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.04.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
22.04.2025 10:57
Статус:
Виконаний