-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина, комп'ютери)
Тендер Prozorro UA-2018-10-08-002660-c
Торги відмінено
407 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 035.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 035.00 UAH
Номер:
9284258ee41a4b9f9d3a367cccf2f804
Внутрішній номер закупівлі:
2507847
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-08-002660-c
Замовник:
Державне підприємство "Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32114325
-
Адреса:
04119, Україна, Київ, м. Київ, вул. Сім’ї Хохлових, 15, кім. 406
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Даньчак Наталія +380672383355 aair2018@gmail.com https://www.agro-id.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
407 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 035.00 UAH
Період уточнення:
08.10.2018 17:44 - 14.10.2018 11:00
Період прийому пропозицій:
08.10.2018 17:44 - 24.10.2018 11:00
Аукціон:
25.10.2018 13:39 - 25.10.2018 14:00
Період кваліфікації:
з 25.10.2018 14:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Машини для обробки даних (апаратна частина, комп'ютери)
Кількість
32 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Інформація про скасування
Номер:
351049e96cf34814adce4d6b82ad54f7
Причина скасування:
unsuccessful
Опис причини скасування:
Відповідно до абзацу першого частини 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник відміняє торги у зв’язку з поданням для участі в них менше двох тендерних пропозицій
Дата опублікування:
25.10.2018 18:15
Статус:
Виконано
Номер:
b5268ffeeb2c48df88c880723352b7d0
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Відповідно до абзацу першого частини 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник відміняє торги у зв’язку з відсутністю подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг, так як подальшої потреби в закупівлі даної послуги не виникло
Дата опублікування:
25.10.2018 17:35
Статус:
Період оскарження
Номер:
681159ba61d04376a55fe4028e0a772b
Причина скасування:
unsuccessful
Опис причини скасування:
Відповідно до абзацу першого частини 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник відміняє торги у зв’язку з відсутністю подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг, так як подальшої потреби в закупівлі даної послуги не виникло
Дата опублікування:
25.10.2018 17:23
Статус:
Період оскарження
Номер:
184093b5289c420b9b8acbc38bdfd3fb
Причина скасування:
unsuccessful
Опис причини скасування:
Відповідно до абзацу першого частини 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник відміняє торги у зв’язку з відсутністю подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг, так як подальшої потреби в закупівлі даної послуги не виникло
Дата опублікування:
25.10.2018 16:58
Статус:
Період оскарження
Номер:
c2a557f763a54f949898f9df07b4dadc
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Відповідно до абзацу першого частини 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник відміняє торги у зв’язку з відсутністю подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг, так як подальшої потреби в закупівлі даної послуги не виникло
Дата опублікування:
25.10.2018 16:57
Статус:
Період оскарження
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДМЕРЕЖІ"
Оскарження: 25.10.2018 14:00 - 04.11.2018 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38393741
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДМЕРЕЖІ" +380442329668 budmerezhi@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 03037, м.Київ, ПРОСПЕКТ ВАЛЕРІЯ ЛОБАНОВСЬКОГО, будинок 56/21, офіс 8.4
Оскарження: 25.10.2018 14:00 - 04.11.2018 23:00
Початкова пропозиція
127 920.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
127 920.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.10.2018 17:01
Документи
21
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛТАЮР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37210479
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛТАЮР" 067-218-20-06 ts@allta.com.ua http://www.allta.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 03037, м.Київ, ПРОСПЕКТ ВАЛЕРІЯ ЛОБАНОВСЬКОГО, будинок 56/21, офіс 8.4
Початкова пропозиція
372 648.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
372 648.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
22
Скарги
0