• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Закупівля електричної енергії на умовах "Універсальної послуги" за державні кошти

Завершена

265 252.32 UAH з ПДВ
Номер: 57b7029964c64f2a98332c0307c3063f
Внутрішній номер закупівлі: 25074159
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-22-001972-a   
Замовник: Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Звягельське вище професійне училище"
Контактна особа: Майя Форманюк +380963255337 nvvpu@ukr.net http://nvpl.ho.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 265 252.32 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Закупівля електричної енергії на умовах "Універсальної послуги" за державні кошти.
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 61401 кіловат-година
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 11707, Україна, Житомирська область, місто Звягель, вул. Київська,47/37 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
Ціна пропозиції 265 252.32 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.04.2025 10:24
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 7bc9353bd8564bb6ad8123453817e277
Ідентифікатор договору: UA-2025-04-22-001972-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
Номер договору: 34
Сума договору: 265 252.32 UAH з ПДВ
Сума договору: 221 043.60 UAH без ПДВ
Період дії договору: 18.04.2025 00:00 - 10.12.2025 00:00
Дата підписання: 18.04.2025 09:32
Статус:
Виконаний
pdf
Договір.pdf
p7s
sign.p7s