-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори (НК 024:2023: 45226 - Змішувач тромбоцитів)
Тендер Prozorro UA-2025-04-22-001262-a
Строк поставки: з моменту підписання договору по 31.12.2025 рік.
Завершена
180 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 900.00 UAH
Номер:
49d23bdcd237425dbd37da4bd0a746c7
Внутрішній номер закупівлі:
25073676
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-22-001262-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006113
-
Адреса:
14029, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Волковича, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Миколаївна Гайдай +380462253021, +380462256412 kolujejka@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
180 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.04.2025 09:50 - 27.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
22.04.2025 09:50 - 30.04.2025 09:00
Період кваліфікації:
30.04.2025 09:00 - 30.04.2025 12:07
Період завантаження договору:
06.05.2025 00:00 - 16.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴180 000.00 ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори (НК 024:2023: 45226 - Змішувач тромбоцитів)