-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги зі стерилізації біксів
Тендер Prozorro UA-2025-04-22-001202-a
Торги не відбулися
354 765.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 773.83 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 773.83 UAH
Номер:
45b53595b91c48d69122669fbaa6cd05
Внутрішній номер закупівлі:
25073517
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-22-001202-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. АКАД. О.І. ЮЩЕНКА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982264
-
Адреса:
21037, Україна, Вінницька область, Вінниця, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 109
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Щучкіна Ірина 380432507925 vokpl.zakupivli9@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
354 765.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.04.2025 09:50 - 27.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
22.04.2025 09:50 - 30.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴354 765.00 Послуги зі стерилізації біксів