-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Квадрокоптери
Тендер Prozorro UA-2025-04-21-007114-a
Торги не відбулися
1 100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 500.00 UAH
Номер:
f67db7cd54eb4d3bab1e2112564f4627
Внутрішній номер закупівлі:
25071734
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-21-007114-a
Замовник:
Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04055009
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шимченко Віта Олександрівна 380979543739 tender.bc@bc-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 100 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.04.2025 16:54 - 26.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
21.04.2025 16:54 - 29.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 100 000.00 Квадрокоптери