-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Холодильна машина TCAEY 107 /t ASP1( або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2025-04-18-009065-a
Торги не відбулися
407 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 070.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 070.00 UAH
Номер:
f165efb59e6e451d88952fca8e778f0c
Внутрішній номер закупівлі:
25063392
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-18-009065-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006716
-
Адреса:
69600, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, ОРІХІВСЬКЕ ШОСЕ, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Горбатова +380617698131 nabr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
407 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.04.2025 17:06 - 23.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
18.04.2025 17:06 - 26.04.2025 00:00
Період кваліфікації:
26.04.2025 00:00 - 29.04.2025 15:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴407 000.00 Холодильна машина TCAEY 107 /t ASP1( або еквівалент)