-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
32350000-1 - Частини до аудіо-та відеообладнання (синя термічна плівка, термальний носій для друку)
Тендер Prozorro UA-2025-04-18-004793-a
Завершена
153 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 765.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 765.00 UAH
Номер:
f9470cf5da7c4d1585ac54729f326ad3
Внутрішній номер закупівлі:
25059085
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-18-004793-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01995226
-
Адреса:
26106, Україна, Кіровоградська область, с.Торговиця, ВУЛИЦЯ І.СІРКА, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Коноваленко Олександр Володимирович 380683433393 novoarhcrl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
153 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.04.2025 11:56 - 23.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
18.04.2025 11:56 - 26.04.2025 10:00
Період кваліфікації:
29.04.2025 00:50 - 02.05.2025 09:47
Період завантаження договору:
08.05.2025 00:00 - 18.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴153 000.00 32350000-1 - Частини до аудіо-та відеообладнання (синя термічна плівка, термальний носій для друку)