-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стіл операційний (ДК 021:2015:33160000 -9 Устаткування для операційних блоків, НК 024:2023 – 35379 Стіл операційний універсальний, електрогідравлічний)
Тендер Prozorro UA-2025-04-18-004780-a
Торги не відбулися
1 864 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 320.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 320.00 UAH
Номер:
8c93861e81b9437c9cf039606e9c9232
Внутрішній номер закупівлі:
25059069
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-18-004780-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983826
-
Адреса:
92905, Україна, Луганська область, місто Кремінна, ВУЛИЦЯ Савченка Михайла, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Антоніна Поспехова +380660478089 tonyapospehova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 864 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.04.2025 11:52 - 23.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
18.04.2025 11:52 - 26.04.2025 13:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
1f3f4ac2114a4347af17c0cdaaf544ab
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Під час проведення Закупівлі службовим розпорядженням ДФ №60 від 24.04.2025р. було внесено зміни до кошторису та плану асигнувань на 2025 рік, за яким скорочено видатки на закупівлі, зокрема закупівлю Стіл операційний (ДК 021:2015:33160000 -9 Устаткування для операційних блоків, НК 024:2023 – 35379 Стіл операційний універсальний, електрогідравлічний).
Період оскарження:
25.04.2025 12:03 - 06.05.2025 00:00
Дата опублікування:
25.04.2025 12:03
Дата виконання:
06.05.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 864 000.00 Стіл операційний (ДК 021:2015:33160000 -9 Устаткування для операційних блоків, НК 024:2023 – 35379 Стіл операційний універсальний, електрогідравлічний)