• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ

Торги не відбулися

513 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 565.00 UAH
Номер: a065fe05ea78411aa229e2901d65d199
Внутрішній номер закупівлі: 25058991
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-18-003648-a   
Замовник: Комунальний заклад позашкільної освіти "Житомирська дитячо - юнацька спортивна школа "Авангард" Житомирської обласної ради
Контактна особа: Савчук Світлана Миколаївна +380967110512 avangard_zt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 513 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.04.2025 11:13 - 23.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 18.04.2025 11:13 - 26.04.2025 11:18

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴513 000.00 Природний газ