-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви)
Тендер Prozorro UA-2025-04-18-004388-a
Завершена
25 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 127.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 127.50 UAH
Номер:
fdeef63b14c241909023d987ca93df61
Внутрішній номер закупівлі:
25058567
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-18-004388-a
Замовник:
ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21430093
-
Адреса:
58004, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Сторожинецька, буд.113
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Коміссарова +380509200044 buklabvetmed@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
25 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.04.2025 11:37 - 27.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
18.04.2025 11:37 - 30.04.2025 09:00
Період кваліфікації:
30.04.2025 09:00 - 30.04.2025 09:45
Період завантаження договору:
06.05.2025 00:00 - 16.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴25 500.00 Лікарські засоби різні Лабораторні реактиви