-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабель антенний
Тендер Prozorro UA-2025-04-18-003163-a
Завершена
34 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
01e10c32a4524e8f96ad104352953d5e
Внутрішній номер закупівлі:
25057349
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-18-003163-a
Замовник:
Військова частина 2138
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321386
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Шальнов Юрій Анатолійович 380487019230 VSyzochenko@dpsu.gov.ua https://dpsu.gov.ua/ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Закупівля здійснюється на підставі пп.6 п.13 ПКМУ № 1178 від 12.10.2022 р. (закупівля UA-2025-03-11-012474-a не відбулась через неподання жодної тендерної пропозиції)
Очікувана вартість:
34 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кабель антенний типу JRC CFQ-6912-30
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.06.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДІДЖИТАЛ ПРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45689802
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
Ціна пропозиції
34 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.04.2025 10:56
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1f0816293444455ea7d44c673019c1da
Ідентифікатор договору:
UA-2025-04-18-003163-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ДІДЖИТАЛ ПРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45689802
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
Номер договору:
291-25
Сума договору:
34 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.04.2025 00:00 - 01.12.2025 00:00
Дата підписання:
17.04.2025 00:00
Статус:
Виконаний