• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Формений одяг, спеціальний робочий одяг та аксесуари (Сорочки з коротким рукавом, футболки)

Торги не відбулися

260 758.62 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 607.59 UAH
Номер: 723d00c67e80424281c45ae7f3e89303
Внутрішній номер закупівлі: 25052885
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-17-010455-a   
Замовник: Управління поліції охорони в Чернівецькій області
Контактна особа: Пендерецький Петро Володимирович +380372529800 PenderPetender202005@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 18330000-1 Футболки та сорочкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 260 758.62 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.04.2025 16:34 - 23.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 17.04.2025 16:34 - 26.04.2025 00:00
Період кваліфікації: 26.04.2025 00:00 - 29.04.2025 10:19

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴260 758.62 Формений одяг, спеціальний робочий одяг та аксесуари (Сорочки з коротким рукавом, футболки)