• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП
  • 1

35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» (Комплекти обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області з поділом на лоти: Лот №1 - 35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» Комплект обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області (село Цибулеве) (відповідний код 35125000-6 – «Системи стеження»); Лот №2 - 35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» Комплект обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області (місто Знам’янка) (відповідний код 35125000-6 – «Системи стеження»))

Під час проведення процедури відкритих торгів з особливостями усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою.Закупівля здійснюється з урахуванням вимог постанови КМУ від 12.10.2022 №1178 (зі змінами).

Торги не відбулися

600 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 2 000.00 UAH
Номер: 3e4444574cab421ab047949d826527ae
Внутрішній номер закупівлі: 25052107
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-17-009605-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області
Контактна особа: Наталія Оверчук +380982479617 overchukulmtz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.04.2025 15:51 - 22.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 17.04.2025 15:51 - 25.04.2025 10:00
Період кваліфікації: 25.04.2025 10:00 - 02.05.2025 12:01

Тендерна документація

  • Лот №1 ₴200 000.00 35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» Комплект обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області (село Цибулеве) (відповідний код 35125000-6 – «Системи стеження»)
  • Лот №2 ₴400 000.00 35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» Комплект обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області (місто Знам’янка) (відповідний код 35125000-6 – «Системи стеження»)