-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
кольпоскоп, гістероскоп
Тендер Prozorro UA-2025-04-17-008335-a
Завершена
452 484.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 524.84 UAH
мін. крок: 1% або 4 524.84 UAH
Номер:
0619aacbedd74f23955ec2c4800b0de9
Внутрішній номер закупівлі:
25050727
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-17-008335-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Березівська центральна міська лікарня" Березівської міської ради Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998650
-
Адреса:
67300, Україна, Одеська область, м. Березівка, вул. Лікарняна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Крижановська +380487503296 tkriza@ukr.net https://berezivska.crl.net.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
452 484.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.04.2025 15:03 - 22.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.04.2025 15:03 - 25.04.2025 12:00
Період кваліфікації:
25.04.2025 12:00 - 25.04.2025 14:21
Період завантаження договору:
01.05.2025 00:00 - 11.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴452 484.00 кольпоскоп, гістероскоп