• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Персональні комп’ютери

Торги не відбулися

175 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 750.00 UAH
Номер: 682c14c1987548beaf3ba8ad434f5c04
Внутрішній номер закупівлі: 25049507
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-17-007081-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
Контактна особа: Валентина Андроник +380674399833, +380674399833 andronyk.v@ek.cv.ua http://ek.cv.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 175 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.04.2025 14:11 - 22.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 17.04.2025 14:11 - 25.04.2025 10:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴175 000.00 Персональні комп’ютери