-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мішки та пакети ( пакети подарункові ( паперові з логотипом замовника,розміром 23х35х9 см,повнокольорові з обох сторін, з матовою ламінацією - 200 штук; пакети подарункові ( білий крафт з логотипом замовника, розміром 24х32х10 см, з кольоровим бруком -100 штук)
Тендер Prozorro UA-2025-04-17-005964-a
Завершена
17 600.00
UAH без ПДВ
Номер:
1d3e9d5c54034355ac9063a6707240da
Внутрішній номер закупівлі:
25048348
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-17-005964-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ РЕАЛІЗАЦІЇ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43489812
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ПРОСПЕКТ УШАКОВА, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віолетта Царькова +380502830506 violettatsarkova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
18930000-7 Мішки та пакетиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
17 600.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мішки та пакети (пакети паперові з логотипом замовника, розміром 23х35х9 см, повнокольорові з обох сторін, з матовою ламінацією -200 штук; пакети подарункові(білий крафт з логотипом замовника, розміром 24х32х10 см, з кольоровим друком -100 штук)
Кількість
300 штука
Період постачання
17.04.2025 - 31.12.2025
Місце постачання
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, проспект Незалежності, 16
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ПРОЦИШЕН ДЕНИС ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2882716236
-
Контактна особа:
+380686227564
-
Адреса:
54038, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ ЛЕВАНЕВЦІВ будинок 25/20 квартира 13
Ціна пропозиції
17 600.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.04.2025 13:15
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
045649d3dfbc4481aadb29ca890f2873
Ідентифікатор договору:
UA-2025-04-17-005964-a-a1
Постачальник:
ФОП ПРОЦИШЕН ДЕНИС ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2882716236
-
Адреса:
54038, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ ЛЕВАНЕВЦІВ будинок 25/20 квартира 13
Номер договору:
011
Сума договору:
17 600.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.04.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
17.04.2025 13:11
Статус:
Виконаний